Café Vergnano 1882 projekt - síť stylových, italských café barů.
Toto je projekt společnosti café Vergnano.
Vytříbené a elegantní café bary, kde je nabízena ta nejvyšší kvalita produktů, kde zákazník může ochutnat a zakoupit směsi Vergano, tak aby si mohl odnést radost z kávy až domů.

Jsou zde dvě základní charakteristiky tohoto projektu, které vytrvají na časy: v první řadě síla značky Vergnano, v řadě druhé kvalita a vzhled stylových kávových barů, navržených tak, aby navázaly na styl historických kaváren začátku dvacátého století, které zároveň uspokojí chuť a požadavky zákazníka dnešní doby.

Prestižní prodejní místo s nejvyšším stupněm přizpůsobivosti a přízně k zákazníkovi. Místo oddávající se kultu kávy, šité na míru potřebám našich zákazníků.

Základní rysy café barů Vergnano mohou být kombinovány z různých pojetí a to od malých café barů, bary s mini pražírnami přes kavárny v obchodních centrech a hypermarketech. Elegantní dřevěná průčelí, s jednoduchou kvádrovitou strukturou, typickou pro historické café bary, dávající skvělou viditelnost celému prostoru.

Černá barva, objevující se silně také v linii propagačních reklamních materiálů, dává konceptu Vergnano stejný řád značky, vlastní identitu, ale také výrazný charakter a jedinečnou osobitost.

Variabilní realizace umožnuje našim partnerům volbu lokality, dispozice a velikosti prostor, tak aby byly navrženy domácími architekty, včetně vnitřního vybavení, respektujíc zároveň identitu značky a výraz řetězce.

Originální recept, pevná konsolidující značka, modulace projektu, široký rozsah kvalitních projektů, zacvičení, reklamní podpora, asistence Vergnano: toto jsou podstatné prvky pro dosažení úspěchu a garance pro rychlou návratnost investice.